Z Wisłą już w maju !

Z okazji nadchodzących obchodów 105-lecia istnienia "Przemyskiej Barcelonki", 2 maja na stadionie przy ul. Sanockiej, Polonia Przemyśl zmierzy się z grającą w T-Mobile Ekstraklasie Wisłą Kraków.

Dla występujących obecnie w IV-lidze podkarpackiej podopiecznych Pawła Załogi, starcie z tak utytułowaną w polskiej piłce drużyną będzie nie lada wyzwaniem.

Drużyna prowadzona przez Kazimierza Moskala, pojawi się w Przemyślu 2 maja, korzystając z przerwy w rozgrywkach między rundą zasadniczą a finałową.

Trzeba jednak zaznaczyć, że duża zasługa w organizacji tego meczu stoi po stronie SKPP Przemyskie Bractwo i SKWK. Gdy by nie współpraca tych dwóch stowarzyszeń, do meczu mogłoby nie dojść.

Tegoroczna majówka będzie więc nie lada wydarzeniem dla sympatyków zespołów z Przemyśla i Krakowa, nie od dziś wiadomo przecież że kibice obydwu klubów sympatyzują ze sobą.